Poniedziałek, 26.02.2018, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Jaworznianie Jaworznianom - podziel się z potrzebującymi

  • 7.04.2017, 13:53 (aktualizacja 07.04.2017 14:00)
  • Ina Matusiak
Jaworznianie Jaworznianom - podziel się z potrzebującymi
Po raz drugi Jaworznicka Inicjatywa Narodowa organizuje akcję "Jaworznianie Jaworznianom".

Jej celem jest pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszego miasta, będących często w skrajnie trudnej sytuacji materialnej i finansowej.

Zbiórka skierowana jest do rodzin z małymi dziećmi, często wielodzietnych, do rodziców samotnie wychowujących swoje dzieci, do osób niepełnosprawnych, samotnych itd., które żyją w ubóstwie i nierzadko korzystają z pomocy MOPS-u. Rodziny te nie są w stanie samodzielnie zadbać o swoje utrzymanie z powodu choroby lub niepełnosprawności rodziców lub innej istotnej przyczyny. W tej edycji dary zbierane są m.in. w galerii handlowej Galena.

Organizatorzy proszą o zgłaszanie rodzin potrzebujących pomocy. Informację prosimy przesyłać na e-mail: jaworznianiejaworznianom@gmail.com. Zbiórkę przeprowadza ponad 40 wolontariuszy, którzy swoją pracę wykonują społecznie i nie pobierają z tego tytułu żadnych profitów. Zbiórka trwa do niedzieli 09.04.2017. Zebrane dary w 100% trafiają do rodzin potrzebujących.

Zobacz: Jaworznianie Jaworznianom edycja Bożonarodzeniowa

Edycja Bożonarodzeniowa tej charytatywnej akcji okazała się dużym sukcesem – w ciągu 10 dni zostało zebranych ok. 500 kg. darów, które trafiły do najbardziej potrzebujących rodzin.

Ina Matusiak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe