Czwartek, 21.02.2019, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Nowy projekt „Zielone Jaworzno – montaż odnawialnych źródeł energii w budynkach jednorodzinnych”.

  • 25.04.2018, 14:12
Projekt zakłada dofinansowanie 85 proc. kosztów netto zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznych o mocy od 2 do 5 kwp lub zakupu i montażu instalacji solarnych do podgrzewania c.W.U. Na potrzeby budynków mieszkalnych jednorodzinnych, w których nie prowadzi się działalności gospodarczej.

Kolektory słoneczne pozwalają na ogrzewanie c.w.u. ciepłem słonecznym w miesiącach maj-wrzesień, instalacje fotowoltaiczne produkują energię elektryczną i umożliwiają obniżenie rachunków od 1200 zł do nawet 3000 zł rocznie. Deklarację uczestnictwa wraz z ankietą należy złożyć w terminie do 7 maja 2018 r. w Wydziale Komunalnym i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Jaworznie, Plac Górników 5, pokój nr 121. Zasady wstępnego naboru i uczestnictwa w projekcie oraz druki formularzy można znaleźć na stronie internetowej www.um.jaworzno.pl oraz www.bip.jaworzno.pl w zakładce: dotacje unijne – montaż OZE w budynkach jednorodzinnych jak również w Wydziale Komunalnym i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Jaworznie Plac Górników 5.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe