Niedziela, 20.01.2019, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Ekologiczna akcja edukacyjna

  • 9.05.2018, 08:52 (aktualizacja 09.08.2018 08:55)
Ekologiczna akcja edukacyjna
Z okazji Dnia Ziemi (22 kwietnia) jaworznicki TOZ ogłosił dla dzieci z przedszkoli konkurs artystyczny o nazwie „Eko występ”. Cele konkursu to: promowanie postaw proekologicznych wśród dzieci, uświadamianie, jak wielkim darem jest nasza planeta oraz jak dbać o nasze środowisko naturalne. W konkursie wzięło udział siedem przedszkoli z terenu naszego miasta, łącznie 60 dzieci.

Występy konkursowe odbyły się 10 maja w budynku Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi. Przedszkolaki zaprezentowały różnorodne programy. Były piosenki, wierszyki, tance, scenki, montaże słowno-muzyczne a także krótkie przedstawienia teatralne. Wszyscy mali”artyści” prezentowali się w pięknych strojach, przygotowane zostały także bardzo ciekawe rekwizyty i dekoracje. Jurorzy mieli problem problem kogo nagrodzić, gdyż wszystkie występy były przygotowane na tematy ekologiczne, a wykonanie było bez zarzutów.

Pierwsze miejsce zdobył zespół z PM nr 27. Drugie z SP nr 9 – Oddział Przedszkolny, a trzecie PM nr 10. Przyznano także wyróżnienia które trafiły do PM nr 1, SP nr 7 – Oddział Przedszkolny i Przedszkole Niepubliczne Globus Mali Podróżnicy. Wszyscy nagrodzeni otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe, książki które współfinansowane były z dotacji miasta oraz gadżety TOZ-u. Każde przedszkole biorące udział w konkursie otrzymało pamiątkowy dyplom, książkę o tematyce ekologicznej a także drzewko, które po posadzeniu przed budynkiem placówki będzie pamiątką za udział w konkursie ekologicznym. Serdecznie dziękujemy nauczycielom i opiekunom przedszkolaków za zaangażowanie i wspaniałe przygotowanie swoich podopiecznych do występów.

Słowa podziękowania TOZ kieruje pod adresem dyrekcji SP nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi oraz Elżbiecie Wojnarowskiej za aktywną współpracę oraz za pomoc w przygotowaniu konkursu.
Zarząd i członkowie TOZ

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe