Niedziela, 20.01.2019, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Na mapie o naszej przyrodzie

  • 8.12.2018, 16:53
Na mapie o naszej przyrodzie
Na nowo wydanej przez urząd miejski mapie przyrodniczej Jaworzna znajdziemy atrakcje przyrodnicze oraz najcenniejsze gatunki roślin i zwierząt które rosną i zamieszkują w Jaworznie i okolicach.

Na mapie zlokalizowano 11 urokliwych miejsc. A są to: rezerwat przyrody Dolina Żabnka, specjalny obszar ochrony Natura 2000 Łąki w Jaworznie, użytek ekologiczny Góra Wielkanoc, chomik europejski, zakola Białej Przemszy, zespół przyrodniczo – krajobrazowy Uroczysko Sadowa Góra, obszar chronionego krajobrazu Dobra Wilkoszyn, arboretum, szlak kajakowy Białek Przemszy, velostrada i Geosfera. Całość oprócz legendy zilustrowana jest zdjęciami roślin, zwierząt i urokliwych miejsc. Mapa ta to świetny przewodnik, który przyda się nie tylko mieszkańcom miasta, ale także przybyszom.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe